جستجو
 
 

شرکت مهندسی سنــــاکو

مرکز تخصصی طراحی سایت، سئو و مشاوره تجارت الکترونیک

وایبر نسبت به سایر اپلیکیشن‌های پیام رسان محبوبیت بیشتری در ایران دارد. محبوبیتی که تاکنون جنبه کیفی و مشاهداتی داشته است. اما با بررسی آمار وایبر در الکسا می‌توان از نظر کمی هم آن را تایید کرد. زیرا هم‌اکنون نزدیک به ۱۱ درصد از بازدیدکنندگان وایبر از داخل ایران هستند. (البته این به معنای برتری میزان کاربران ثبت نام شده آن نیست) و رتبه وایبر در الکسای ایران ۸۳۸ است که برای یک اپلیکیشن پیام رسان رتبه بسیار خوبی است.

وایبر هم‌اکنون بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر دارد، اگر آمار الکسا را مد نظر قرار دهیم. وضعیت ایران در این زمینه بسیار بالاست. البته این به معنای این نیست که طبق این ۱۱ درصد بازدیدکننده، عددی حدود ۳۰ میلیون کاربر وایبر در کشور داریم. بلکه بیشتر به معنای این است که کاربران ایرانی نسبت به سایر کشورها بازدید و فعالیت بیشتری در وایبر دارند! البته در کافه‌بازار نیز وایبر محبوب‌ترین اپلیکیشن کاربران اندروئید است. زیرا تاکنون بیش از ۲ میلیون بار تنها از طریق کافه بازار دانلود شده است.

البته نگرانی‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی خاصی در این باره در کشور وجود دارد که هرکدام باید در وقت خود بررسی و مورد مطالعه قرار گیرد. به همین جهت، تحقیق مطالعاتی که دوستان من آقایان امیرحسین حسن زاده و حسن زنگوئی انجام داده‌‌اند در ادامه قراره می‌گیرد تا مفید فایده باشد:

 وایبر چیست

وایبر (Viber) یک نرم‌افزار مالکیتی چندسکویی(به انگلیسی: cross-platform) از گونه پیام‌رسان  فوری و VoIP (انتقال صدا روی پروتکل اینترنت) برای تلفن های هوشمند است که توسط شرکت وایبر توسعه داده شده‌است. علاوه بر پیام‌رسانی متنی، کاربران می‌توانند به تبادل تصاویر، ویدئو و پیام‌های رسانه‌ای بپردازند. نرم‌افزار وایبر برای مک اواس، اندروید، سیستم‌عامل بلک‌بری، آی‌اواس، سیمبیان، بادا، ویندوز فون و مایکروسافت ویندوز در دسترس قرار دارد.

اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلا 405
 مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

تلفن : 03132124939


روزهای کاری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00
در خصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از پنل کاربری خود از قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.

شماره تماس1: 09134475008
شماره تماس2: 09134476008
شماره تماس3: 09134477008

ایمیل: info@see.co.ir
پیامک: 10007008
فرم تماس با ما
  • .