جستجو
 
 

شرکت مهندسی سنــــاکو

مرکز تخصصی طراحی سایت، سئو و مشاوره تجارت الکترونیک

شرکت سناکو جهت توسعه خدمات خود پیشنهاد 3 طرح مشارکتی با سود و درآمد عالی را برای متخصصین و علاقمندان در موضوعات ذیل درنظر دارد:
 

1-    طراحی و گرافیک

(تسلط به نرم افزار های طراحی مانند فوتوشاپ و دارای ذوق، خلاقیت هنری و ایده پردازی در طراحی)
 

2-    طراحی سایت

(مسلط به کامپیوتر، اینترنت و ترجیحا آشنا به سیستم های مدیریت محتوا (cms) )
 

3-    سئو سایت

(بهینه سازی یک سایت برای نمایش در صفحه اول گوگل)
 

قبل از هر چیز اجازه بدهید توضیح مختصری در خصوص شرکت سناکو، محصولات و خدمات آن ارائه کنیم :

شرکت سناکو یک شرکت نرم افزاری می باشد که از سال 1388 ثبت و به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت فعالیت می نماید، سامانه سایت ساز این شرکت پازن نام دارد که توسط برنامه نویسان این شرکت به زبان asp.net کد نویسی شده و خدمات طراحی سایت را توسط این نرم افزار به مشتریان خود ارائه می کند و تاکنون بیش از 70 نماینده فعال و 4000 کاربر در سراسر کشور را دارا می باشد. در خصوص مجوزها، سابقه کاری و اعتبارات می توانید اطلاعات بیشتر را از سایر بخش های سایت و یا با مراجعه حضوری به دفتر شرکت کسب کنید.
 

موضوع همکاری و اهداف :

نمایندگان و مشتریان ما جهت سفارش وب سایت خود یک سری قالب و طراحی سایت آماده نیاز دارند که بتوانند از بین آن ها یکی را برای سایت های خود انتخاب و خریداری کنند.

در مرحله نخست ما طراحان و گرافیست هایی را نیاز داریم که بتوانند برای موضوعات شغلی مختلف طراحی های بسیار زیبا و کاربر پسند طراحی کنند.
اگر شما طراح و گرافیست هستید اما تا کنون طراحی سایتی انجام نداده اید، اصلا جای نگرانی ندارد، اولا به شما ایده و نمونه بسیار داده میشود، و شما در این فاز فقط نیاز هست که یک طراحی با خروجی psd در اختیار طراحان وب شرکت قرار دهید و آن ها طراحی های زیبای شما را به قالب وب سایت تبدیل می کند.

در مرحله بعد قالب های آماده و طراحی های گرافیکی زیبای وجود دارد اما بایستی توسط مطالب و محتوا و ماژول های های سیستم تکمیل شوند، در این بخش ما عزیزانی را نیاز داریم که بتوانند بر اساس قالب و موضوعی که طراحی شده یک وب سایت کامل را ایجاد کنند، آموزش کار با سیستم سایت ساز پازن به این عزیزان داده می شود که بسیار بسیار ساده می باشد و توسط ان بتوانند سایت های مختلفی را ایجاد کنند و البته نیاز هست که شما تسلط کافی به کامپیوتر و اینترنت داشته باشد.

و در آخر بسیاری از مشتریان و نمایندگان بعد از سفارش و اتمام سایت تمایل دارند که سایتشان توسط یک سری کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل قرار گیرد. که توسط شرکت به علاقه مندان به این موضوع یک سری تکنیک و اصول اموزش داده می شود که بتوانند این کار را انجام دهند. البته در این قسمت نیز شما بایستی تسلط کافی به کامپیوتر و اینترنت داشته باشد.

 

نحوه مشارکت و مباحث مالی :

 

1-    طراحی و گرافیک قالب سایت

شما یک طراحی گرافیکی برای ظاهر یک سایت انجام میدهید، پس از طراحی قالب، کارشناسان شرکت طراحی شما را قیمت گذاری می کنند سپس برای فروش بر روی سامانه های شرکت گذاشته میشود، به ازای تمامی کسانی که قالب طراحی شده شما را می پسندند و آن را خریداری می کنند 25% از قیمت آن قالب به شما پرداخت خواهد شد.
 
نکته :
•    هر قالب و طراحی شما می تواند بی نهایت بار به فروش برسد .
•    شما هیچ محدودیتی در تعداد طراحی قالب ندارید میتوانید هر تعداد قالب که میتوانید طراحی کنید
•    هرچقدر قالب شما زیباتر، حرفه ای تر و جذاب تر باشد، در نتیجه سفارش و فروش بیشتری از آن قالب انجام خواهد شد و شما سود و درآمد بالاتری خواهید داشت.
•    تمامی طراحی ها با نام و مشخصات شما به عنوان طراح منتشر خواهد شد، که این به انتخاب و فروش بهتر سایر طراحی های شما کمک کرده و همچنین شما همیشه یک نمونه رزومه کاری قوی و زیبا به صورت آنلاین خواهید داشت.
 

2-    طراحی سایت

هر سایت نمونه نیازمند یک سری مطالب و محتوا و چیدمان های زیبا می باشد. شما برای قالب های طراحی شده یک سایت طراحی می کنید و اطلاعات نمونه قرار میدهید مثلا در بخش اخبار چند خبر مرتبط با عکس و ... قرار میدهید، یک ماژول کاتالوگ محصولات تنظیم میکنید و تعدادی محصول نمونه قرار می دهید و ....
همان طور که اشاره شد پیش نیاز این کار این هست که شما کامپیوتر و اینترنت را مسلط باشید و کار کردن با سیستم سایت ساز شرکت به شما آموزش داده می شود
وقتی شما یک سایت کامل می سازید، و مشتریان آن را میپسندند، تکمیل اطلاعات و درج اطلاعات اولیه کاری زمان بر و وقت گیر است، در این فاز سامانه یک قابلیت به نام نصب اتوماتیک دارد که کل سایت که شما آماده کردید را برای مشتری نصب میکند. این قابلیت که بیشتر توسط نمایندگان مورد استفاده قرار میگیرد برای هر نصب یک قیمت توسط کارشناسان شرکت مشخص میشود و از هر سفارشی که بر روی سایت شما ارسال میشود 25% از آن هزینه نصب به شما پرداخت میگردد.
نکته :
•    هر سایت بی نهایت بار میتوانند توسط کاربران یا مشتریان نصب شود
•    شما هیچ محدودیتی در تعداد ساخت وب سایت ندارید میتوانید هر تعداد سایت با هر موضوعی که میتوانید ایجاد کنید.
•    هرچقدر سایت شما زیباتر، حرفه ای تر و جذاب تر باشد، در نتیجه سفارش و فروش بیشتری از آن سایت انجام خواهد شد و شما سود و درآمد بالاتری خواهید داشت.
•    بزرگترین حسن این بخش این است که شما میتوانید با هر قالب چندین طراحی سایت برای چندین موضوع مختلف یا چیدمان و ترکیب های مختلف را داشته باشید. و ار نصب هر یک کسب سود کنید.
•    تمامی طراحی ها با نام و مشخصات شما به عنوان طراح منتشر خواهد شد، که این به انتخاب و فروش بهتر سایر طراحی های شما کمک کرده و همچنین شما همیشه یک نمونه رزومه کاری قوی و زیبا به صورت آنلاین خواهید داشت.
 

3-    سئو سایت

یکی از جذاب ترین و حرفه ای ترین قسمت ها بعد از طراحی یک سایت آمدن آن سایت در صدر موتور های جستجو می باشد که اهمیت بسیار بالای برای همه صاحبین اصناف و مشاغل مختلف دارد. و بابت ان نیز هزینه های زیادی پرداخت می کنند. و البته روزانه درخواست های بسیاری در این خصوص توسط مدیران مشاغل مختلف نیز مطرح و ارجاع داد میشود.

در این خصوص شرکت تصمیم دارد بر روی یک سری سایت که کلیه طراحی ها و تکمیل اطلاعات اولیه آن انجام شده است بحث سئو آن سایت را پیش ببرد و تنها چیزی که نیازاست شما تسلط داشته باشید تسلط به کامپیوتر و اینترنت آن هم در سطح خوب می باشد، سایر آموزش ها و تکنیک ها به شما داده میشود.
در این زمینه به صورت مشارکتی شما با شرکت سناکو بر روی یک سایت خاص شروع به کار میکنید، چندیدن مدل درآمدی برای این حالت وجود دارد که در هر کدام بین 5 تا 25 درصد از درآمد هر سایت به شما داده میشود.


نکته 
•    از آن جایی که خود شرکت در هر یک از این پروژه ها سرمایه گذاری و هزینه زیادی میکند، همگی بسیار هدفمند و حساب شده بوده و پس از سود دهی، سود قابل توجه و مستمری را خواهد داشت.
•    امکان استخدام و برخورداری از حقوق و مزایای بالا برای این عزیزان وجود دارد، چرا که هر یک از این وب سایت ها نیازمند یک مدیر سایت تمام وقت و با تجربه و مورد اعتماد می باشند و چه کسانی بهتر از افرادی که از ابتدا بر روی ان سایت شروع به کار کرده و پیش آمده اند.
•    هر شخص فقط و فقط بر روی یک سایت و یک موضوع کار میکند که باعث بالارفتن تمرکز و پیشرفت سریعتر می شود.

هزینه دوره آموزشی 


هزینه این دوره مبلغ 9،300،000 ریال می باشد. که به مناسب نمایشگاه اتوکام 2015 اصفهان شامل 20% تخفیف می باشد و مبلغ قابل پرداخت فقط 7،440،000 ریال خواهد بود.
 
مهلت استفاده از تخفیف نمایشگاهی فقط تا پایان آبان ماه (1394/08/30) می باشد.
 
و از آنجایی که ظرفیت کلاس وکارگاه ها عملی محدود می باشد اولویت با دانشجویان و یا فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر و عزیرانی است که زودتر ثبت نام خود را انجام میدهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوره آموزشی سئو" به این لینک مراجعه نمایید.
 

شرایط اولیه :

1-    داشتن روحیه بالای کار تیمی
2-    خلاق و پر انرژی
3-    تسلط بسیار بالا به کامپیوتر و اینترنت

شرایط فسخ همکاری

1-    عدم ارائه کار با کیفیت بالا
2-    عدم تعهد به زمان بندی تحویل پروژه ها و کارهای واگذار شده
3-    کپی برداری مطلق از سایر وب سایت ها در بخش طراحی و ساخت وب سایت

چند خبر خوش :

1-    شما با یک شرکت بسیار معتبر با سابقه خوب در حال همکاری هستید
2-    شما در وقت های ازاد خود میتوانید به این کار بپردازید
3-    هیچ محدودیتی در درآمد شما وجود ندارد.هر چه خلاق تر و حرفه ای تر کنید سفارش بیشتری برای کار های شما داده میشودو درآمد بالاتری خواهید داشت
4-    تا هر زمان که فروشی بر روی کار و خدمات شما انجام میشود شما سود خود را دارید حتی اگر کار جدید برای شرکت آماده نکنید
5-    شما یک رزومه بسیار قوی با نام و مشخصات خود خواهید داشت که همیشه قابل استفاده شخصی برای خود شما می باشد.
6-    نمونه کار های شما میتوانید دریچه ای برای سفارش کارهای بزرگ و اختصاصی از سمت شرکت ها باشد
7-    شما از تجربیات و دانش یک تیم حرفه ای در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک به صورت رایگان میتوانید بهر مند شوید
 

سوالات متداول :


برای همکاری با شما در زمینه طراحی گرافیکی سایت از کجا باید شروع کنم ؟

در صورتی که شما یک طراح حرفه ای هستید و تمایل دارید در بخش طراحی گرافیکی سایت همکاری کنید،
1-    ابتدا از 5 موضوع زیر یکی را انتخاب کنید :
•    وب سایت فروشگاهی هدیه های تبلیغاتی
•    وب سایت یک شرکت ارائه دهنده خدمات دکوراسیون داخلی
•    وب سایت یک کارخانه تولید کننده درب و پنجره های دوجداره
•    وب سایت خبری اتحادیه صنف مشاوران املاک
•    وب سایت یک آژانس مسافرتی
2-    یک طراحی کامل با سلیقه و ایده پردازی خود برای موضوع انتخابی خود بزنید
برای اینکار شما ابتدا میتوانید در خصوص موضوع انتخابی در اینترنت جستجو کنید و سایت های برتر در هر حوزه را ببینید و از ان ها الگو بگیرید که شامل چه بخش هایی هستند، چه چیدمان های دارند، چه مطالبی در سایت هایشان ارائه کرده اند و .....
به طور خلاصه اگر فرضا شما موضوع شماره 3 را انتخاب کردید باید این را در نظر بگیرید که مدیر یک کارخانه تولید کننده در و پنجره دوجداره وقتی طراحی شما را دید کاملا با آن ارتباط برقرا کند و حس کند دقیقا این طراحی، طراحی است که باید برای معرفی خود کارخانه و محصوات و ... خود استفاده کند و تمامی منو ها و چیدمان ها همان اطلاعاتی هست که ایشان میخواهد به مشتریان خود ارائه کند. با گرافیکی بسیار زیبا که هر کاربر با دیدن آن طراحی و سایت کاملا مجذوب آن شود.
(درنظر داشته باشید که طراحی شما هرچقدر با فکر باز و کامل طراحی شود در کنار سلیقه و خلاقیتی که به خرج میدهید به طبع سفارش و درخواست قالب طراحی شده شما بالا می رود)
3-    طراحی خود را به ایمیل مسئول مربوطه به ادرس rajabi.mohsen@gmail.com  ارسال می کنید
4-    درصورت تائید طراحی از سمت کارشناسان شرکت، همکاری ما با شما شروع خواهد شد و بر اساس موضوعات شغلی که 100% انتخاب موضوع و طراحی در اختیار خود شما می باشد همکاری ما با شما شروع خواهد شد.
 

برای همکاری با شما در زمینه طراحی سایت از کجا باید شروع کنم ؟

درصورتی که شما تمایل دارید در بخش طراحی سایت با ما همکاری کنید:
1-    برای این منظور ابتدا یک پیام با متن زیر به شماره 10007008 ارسال کنید.
من "نام و نام خانوادگی" متولد "1362"  "دانشجو یا فارغ الاتحصیل رشته ..." تمایل به همکاری با شما در بخش طراحی سایت را دارم.
2-    پس از دریافت پیامک شما ، برای یک مصاحبه حضوری در دفتر شرکت با شما تماس گرته خواهد شد و یک زمان را مشخص میکنیم.
3-    مصاحبه صرفا جهت تائید توانای های کامپیوتری (ICDL) و اینترنت شما می باشد
4-    در صورت تائید مدت 5 الی 20 روز از ساعت 15:00 بعدظهر الی 18:00 بعدظهر در دفتر شرکت سناکو برای اموزش کار با سامانه سایت ساز برای شما وقت گذاشته خواهد شد
5-    در پایان این مدت که شما تسلط کامل به طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا پازن پیدا کردید، اکانت های مورد نظر در اختیار شما گذاشته خواهد شد و شما میتوانید  شروع به طراحی سایت های مختلف با موضوعات کاملا اختیاری خود از روی قالب ای طراحی شده و اماده سیستم کنید.
 

برای همکاری با شما در زمینه سئو از کجا باید شروع کنم ؟

درصورتی که شما تمایل دارید در بخش سئو سایت با ما همکاری کنید:
1-    برای این منظور ابتدا یک پیام با متن زیر به شماره 10007008 ارسال کنید.
من "نام و نام خانوادگی" متولد "1362"  "دانشجو یا فارغ الاتحصیل رشته ..." تمایل به همکاری با شما در بخش سئو سایت را دارم.
2-    پس از دریافت پیامک شما ، برای یک مصاحبه حضوری در دفتر شرکت با شما تماس گرته خواهد شد و یک زمان را مشخص میکنیم.
3-    مصاحبه صرفا جهت تائید توانای های کامپیوتری (ICDL) و اینترنت شما می باشد
4-    در صورت تائید مدت 5 الی 20 روز از ساعت 15:00 بعدظهر الی 18:00 بعدظهر در دفتر شرکت سناکو برای شما یک کارگاه آموزشی رایگان کاملا عملی جهت آشنایی با مفاهیم و تکنیک های سئو برای شما گذاشته خواهد شد
5-    پس از دوره آموزشی همکاری با شما درخصوص پروژه های سئو به صورت مشارکتی شروع خواهد شد.


"از آنجایی که زمان و امکانات فیزیکی در خصوص دو کارگاه آموزشی طراحی سایت و سئو سایت محدود می باشد، بر اساس اولویت افرادی که درخواست همکاری میدهند و همچنین از لحاظ توانایی های فنی و اخلاقی در سطح بالاتری قراردارند زمان بندی و شروع همکاری مشخص میشود.

با توجه به درخواست های زیاد و زمانبندی های شرکت، تمامی اطلاعات سعی شده است به صورت کامل با جزئیات ذکر شود، با این وجود در صورت داشتن سوال و یا ابهامی میتوانید به ایمیل rajabi.mohsen@gmail.com ، سوالات خود را ارسال کنید.

خواهشمند است از ارسال ایمیل به سایر ایمیل های شرکت و یا تکمیل فرم های تماس سایت و یا تماس تلفنی با دفتر شرکت اکیدا خودداری کنید.
 
تعداد بازدید مطلب : 53465
فرستنده:منیره
نظر :
شمارو در نمایشگاه دیدم
فرستنده:رویا
نظر :
بسیار بسیار عالی بود خرسندم که با چنین شرکتی اشنایی پیداکردم

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلا 405
 مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

تلفن : 03132124939


روزهای کاری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00
در خصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از پنل کاربری خود از قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.

شماره تماس1: 09134475008
شماره تماس2: 09134476008
شماره تماس3: 09134477008

ایمیل: info@see.co.ir
پیامک: 10007008
فرم تماس با ما
  • .